Als leidinggevende speel je een cruciale rol in het welzijn en de motivatie van je team. Medewerkers die energiek zijn, zijn gelukkiger.
Wees als leidinggevende de motivator en sta even stil bij de vraag: Hoe slaag ik erin om mijn team weer op te laden? En hoe kan ik de ondersteuning bieden die nodig, niet alleen om vol te houden, maar met hernieuwde energie aan de slag te gaan?’
Met deze hamvraag gaan we aan de slag tijdens deze vorming.
Na deze vorming:
Herken je de mogelijkheden en kansen die ervoor zorgen dat medewerkers actief, met hernieuwde moed en energie, hun rol opnemen.
Ben je je bewust van je eigen rol hierin
Tijdens deze vorming komen volgende onderwerpen aan bod.
Leidinggevenden, op elk niveau, die de moed erin houden én de oprechte wil hebben om hun medewerkers en hun team, te blijven ondersteunen in de huidige turbulente tijd.
Onthaal vanaf 8:45u
Syllabus, lunch, koffie, dranken en vormingsattest inbegrepen
"Heel bruikbare tips? Heel specifiek voor onze job/sector! Ook persoonlijk neem ik veel mee!" Cloë Ronse vZW Schoonderhage
"Het was een zeer interessante en leerrijke vorming. Het geeft handvaten voor onze algemene werking, vergaderingen en teambuildings. Bedankt!" Maud Parmentie, VZW Schoonderhage
Muizendries,35, 9070 Destelbergen