Verandering binnen een organisatie is vaak een uitdaging, zeker wanneer medewerkers weerstand ervaren.
Aan de hand van vijf elementen, die gezamenlijk het acroniem ADKAR vormen, komt verandermanagement succesvol tot stand. Het model biedt een praktische en eenvoudige methode om verandering effectief te begeleiden, zowel op individueel als op teamnieau.
Het model is ontwikkeld door Jeff Hiatt in 2006 en is vooral bedoeld als coachinginstrument.
In deze vorming krijg je concrete handvaten en leer je hoe je het ADKAR-model toepast in de praktijk, zodat je verandering in jouw organisatie op een gestructureerde en effectieve manier kunt ondersteunen en verankeren.
Na deze vorming:
Tijdens deze vorming komen volgende onderwerpen aan bod:
Directies, leidinggevenden, kwaliteitscoördinatoren, beleidsmedewerkers,…, en iedereen die als verantwoordelijkheid heeft een veranderingsproces tot een goed einde te brengen
Deze vorming gaat ONLINE door, u ontvangt vooraf een link.
Lees hoe onze online-sessies ervaren worden
Muizendries 35, 9070 Destelbergen